Dostępne pakiety
- 350zł / 5 zdjęć wywołanych w formacie 15x21cm oraz udostępnionych na serwerze w wersji cyfrowej,
podczas sesji robimy ujęcia samego maluszka oraz ujęcia rodzinne w moim białym studiu.
- 590zł / 10 zdjęć wywołanych w formacie 15x21cm oraz udostępnionych na serwerze w wersji cyfrowej, podczas sesji robimy ujęcia samego maluszka oraz ujęcia rodzinne w moim białym studiu.
- 800zł / 15 zdjęć wywołanych w formacie 15x21cm oraz udostępnionych na serwerze w wersji cyfrowej, podczas sesji robimy ujęcia samego maluszka oraz ujęcia rodzinne w moim białym studiu.

Do każdego pakietu można dokupić dodatkowe ujęcia w cenie 50zł / sztukę.
Zapewniam ubranka i rekwizyty noworodkowe do sesji.
Na czas sesji udostępniam garderobę studyjną w której znajdują się m.in. białe sukienki, bluzki, koronkowe narzutki dla mamy, ubrania dla starszego rodzeństwa oraz awaryjne białe koszule i t-shirty dla taty ;)
Jak wygląda organizacyjnie sesja noworodkowa?
O wielkości wykupionego pakietu decydują Państwo przed sesją i warunkiem rezerwacji terminu jest wpłacenie zadatku w wysokości 50zł na konto. Termin rezerwujemy jeszcze w ciąży, oczywiście orientacyjnie około dnia planowanego porodu. Kiedy maleństwo będzie już na świecie proszę o kontakt jak najszybciej, aby umówić konkretną datę i godzinę sesji (tak, aby maluszek miał na niej od 4 do 14 dni :))
W dniu sesji pozostałą kwotę opłacić można gotówką lub kartą:). Po sesji do 15 dni roboczych przesyłam Państwu link do wyselekcjonowanych i wstępnie przygotowanych najlepszych ujęć z sesji w formie miniatur ze znakiem wodnym (będzie to conajmniej 10 zdjęć więcej niż pakiet, jaki Państwo wybrali, ale najczęściej jest to dużo więcej zdjęć - wtedy możecie wybrać z nich zdjęcia, które mam dla Was ostatecznie przygotować (retusz i autorska obróbka) i wywołać. Jeśli spodoba się więcej zdjęć niż macie w wykupionym pakiecie - można dobrać dodatkowe ujęcia w cenie 50zł/sztukę :)) 
Gdy wybierzecie zdjęcia (i opłacicie ewentualne dokupione ujęcia) - do 30 dni roboczych, ostatecznie przygotuję zdjęcia (retusz i autorska obróbka) i oddam Wam w wersji cyfrowej (dostajecie link do pobrania zdjęć z serwera). Wtedy możecie domówić dodatkowe odbitki dla bliskich, fotoalbumy i fotoprodukty ze zdjęciami z Waszej sesji. Potwierdzone (i opłacone) zamówienie przesyłam do drukarni i realizowane jest wg aktualnych terminów obowiązujących w drukarni. Gdy zamówione produkty do mnie dotrą, spakuję je i będą gotowe do odbioru :) Wtedy umawiamy się tak jak Wam wygodnie - możecie odebrać wszystko osobiście lub zlecić mi wysyłkę :)

Sesja może trwać od 1,5h do kilku godzin. Wszystko zależy od tego jak maluszek będzie współpracował. Ze swojej strony postaram się, aby wszystko poszło sprawnie, ale będziemy podążać za naszym małym modelem i robić przerwy na usypianie, przytulanie, karmienie i przewijanie. W związku z tym, że nie możemy przewidzieć ile tak naprawdę sesja potrwa, najlepiej umówić ją na Wasz wolny dzień, tak byście nie spieszyli się po niej do położnej, na rodzinny obiad lub w odwiedziny ;)
Czy wykonuję zdjęcia noworodkowe tylko w bieli?

Nie, choć specjalizuję się właśnie w białych ujęciach :)
Takie są najbliższe mojemu sercu i takie robię najczęściej - idealnie pasują do białych sesji rodzinnych.
W moim studiu posiadam ubranka, materiały, rekwizyty i dodatki w różnych kolorach - gdy umawiamy się na sesję zawsze pytam, czy poza bielą przygotować dla Państwa jeszcze jakiś inny kolor (np. brązy, beże, szarości, odcienie różu, niebieskiego czy świąteczna czerwień :))

 

Może Cię również zainteresować

Back to Top