Sesje domowe wykonuję przy świetle naturalnym. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie, który pozwala mi stworzyć klimatyczne zdjęcia i pokazać Wasze emocje, nawet w mniejszych i ciemniejszych mieszkaniach. 

Po sesji otrzymujecie dostęp do internetowej galerii, w której za pomocą zdjęć opowiedziałam o tej właśnie chwili Waszego życia... a Wy decydujecie,
które z nich złożą się na Waszą opowieść!

Zdjęcia poddaję autorskiej obróbce i retuszuję, jeśli trzeba (możecie również zrezygnować z retuszu całkowicie, aby zachować dokumentalny charakter zdjęć).

​​​​​​​​​​​​​​
Pakiet sesja lifestyle:

590zł /10 zdjęć

- wybrane przez Was 10 zdjęć otrzymujecie w wersji cyfrowej
- te same 10 zdjęć otrzymujecie wywołane w formacie 15x21cm
- macie możliwość zakupu dodatkowych ujęć w cenie 50zł/ujęcie

- macie możliwość zakupu fotoproduktów ze zdjęciami z sesji

*(do fotoproduktów można wybierać tylko zdjęcia, które wybraliście do pakietu lub które zakupiliście jako dodatkowe)

Rodzaje sesji lifestyle jakie mogę dla Was wykonać:
DOMOWE SESJE NOWORODKOWE LIFESTYLE:
Gdy w tych wyjątkowych pierwszych dniach po porodzie, zaprosicie mnie do swojego domu, pomogę Wam przedstawić nowych członków Waszej rodziny i zapisać te niepowtarzalne chwile, gdy dopiero się poznajecie. W zaciszu Waszego domu wykonamy naturalne zdjęcia rodzinne i zdjęcia maluszka. Zobaczycie na nich wszystko co ulotne, Wasze emocje, radość, wzruszenie, detale, które tak szybko się zmieniają… 
Wróćcie do mnie za jakiś czas (na DOMOWE SESJE LIFESTYLOWE) i zobaczcie jak się zmieniacie :)  To niesamowite, jak szybko biegnie czas gdy ma się dzieci - pozwólcie mi zatrzymać go dla Was na fotografiach. Sama jestem mamą i wiem jak szybko wszystko się zmienia. Z sentymentem oglądam albumy mojej rodziny, patrzę jak dzieci rosną i cieszę się, że mamy zdjęcia, które opowiadają historię naszej rodziny :)

Sesje noworodkowe można wykonać również w wersji #fresh48 
(czyli jeszcze w szpitalu, w ciągu pierwszych 2 dni po porodzie)! 


DOMOWE SESJE LIFESTYLE:   
Pozwólcie mi spojrzeć na Was przez obiektyw aparatu i uchwycić te piękne chwile, gdy jesteście razem. Pokażę jak cieszycie się sobą, jak na siebie patrzycie i jak teraz wygląda wasza rodzinna fotografia :) Zatrzymam na zdjęciach klimat Waszego domu, Waszych wspólnie spędzonych chwil. Powstaną kadry, które staną się dla Was najcenniejszą pamiątką - gdy będziecie przeglądać album przywołacie wspomnienia, przypomnicie sobie odgłosy tamtych dni, poczujecie zapachy…. już za rok Wasze życie będzie wyglądało zupełnie inaczej. Zdjęcia pozwolą Wam przypomnieć sobie jak było… i zapragniecie kolejnej takiej sesji! Aby zatrzymać kolejne Wasze wspólne chwile… :)

I wiecie co w tym jest najpiękniejsze? Album z takiej sesji będzie niezwykle cennym skarbem Waszych dzieci! Już kilkulatki będą oglądać go z zaciekawieniem, wciąż i wciąż zadając Wam pytania ;)


RODZINNY SPACER FOTOGRAFICZNY
Możemy iść na spacer w wasze ulubione miejsca - tam, gdzie czujecie się swobodnie, możemy odwiedzić miejsca dla Was ważne i takie które, chcielibyście zapamiętać :) Wy będziecie spędzać czas razem, tak jak lubicie a ja zapiszę te chwile byście mogli do nich wracać.

You may also like

Back to Top