Zapisy na rok szkolny 2026/2027 ruszają 1 czerwca 2026r.!!!
(sesje odbywają się w tygodniu i w weekendy w sierpniu i wrześniu 2026r.)
Zapraszam do rezerwowania terminów!
(sesje odbywają się w tygodniu i w weekendy w sierpniu i wrześniu 2026r.)
Zapraszam do rezerwowania terminów!
Jezeli potrzebujesz pomocy przy rezerwacji online skontaktuj się ze mną:
zadzwoń: 608 806 685 lub napisz: olszewska.aleksandra@gmail.com
zadzwoń: 608 806 685 lub napisz: olszewska.aleksandra@gmail.com
CENA MINI SESJI "Przedszkolaka":
- 390zł / 5 zdjęć wywołanych w formacie 15x21cm oraz udostępnionych na serwerze w wersji cyfrowej,
Można dokupić dodatkowe ujęcia w cenie 50zł / sztukę.
Można dokupić dodatkowe ujęcia w cenie 50zł / sztukę.
Co otrzymacie w tym pakiecie:
- około 30 minutową sesję w małym i kameralnym studiu, przyjaznym rodzinie
- przyjazną atmosferę podczas sesji z doświadczonym fotografem
- starannie przygotowaną scenografię do zdjęć i starannie przemyślane rekwizyty ułatwiające pozowanie małym modelom (drewaniane kolorowe zabawki dla przedszkolaków, które pozwolą stworzyć radosne kadry! :))
- dopracowaną autorską obróbkę graficzną i retusz
- 5 zdjęć wywołanych w formacie 15x21cm (te same zdjęcia w wersji cyfrowej do pobrania z serwera), wywołanych w profesjonalnym laboratorium na materiałach wysokiej jakości
- metryczkę przedszkolaka z jednym z tych pięciu zdjęć (zdjęcie wywołane w formacie 15x21cm oraz w wersj cyfrowej)
- "ramka przedszkolaka" z imieniem i nazwiskiem dziecka, nazwą szkoły i klasy (zdjęcie wywołane w formacie 15x21cm oraz w wersji cyfrowej) z jednym z tych pięciu zdjęć
- możliwość dokupienia wyjątkowych fotoproduktów ze zdjęciami z sesji
- kolorowy UPOMINEK dla przedszkolaka :)
- około 30 minutową sesję w małym i kameralnym studiu, przyjaznym rodzinie
- przyjazną atmosferę podczas sesji z doświadczonym fotografem
- starannie przygotowaną scenografię do zdjęć i starannie przemyślane rekwizyty ułatwiające pozowanie małym modelom (drewaniane kolorowe zabawki dla przedszkolaków, które pozwolą stworzyć radosne kadry! :))
- dopracowaną autorską obróbkę graficzną i retusz
- 5 zdjęć wywołanych w formacie 15x21cm (te same zdjęcia w wersji cyfrowej do pobrania z serwera), wywołanych w profesjonalnym laboratorium na materiałach wysokiej jakości
- metryczkę przedszkolaka z jednym z tych pięciu zdjęć (zdjęcie wywołane w formacie 15x21cm oraz w wersj cyfrowej)
- "ramka przedszkolaka" z imieniem i nazwiskiem dziecka, nazwą szkoły i klasy (zdjęcie wywołane w formacie 15x21cm oraz w wersji cyfrowej) z jednym z tych pięciu zdjęć
- możliwość dokupienia wyjątkowych fotoproduktów ze zdjęciami z sesji
- kolorowy UPOMINEK dla przedszkolaka :)
Jak się przygotować do sesji:
Odpowiedni strój jest bardzo ważny. Jeśli chcecie na swojej sesji uzyskać efekt taki, jaki widzicie na moich zdjęciach - starannie dobierzcie stroje. Chętnie Wam w tym pomogę. Na takiej sesji przedszkolaka sprawdzą się biały tshirt / koszulka polo (bez obrazków, bez napisów i grafik) oraz jeansy/spodnie dresowe (granatowe, czarne lub beżowe) spódniczka lub cała biała sukienka + leginsy i gołe stópki. Spodnie mogą być krótkie lub długie, j. Czyli "trochę elegancji a trochę na luzie" - wyjdzie jasno (właśnie dzięki tej białej bluzce), dziecięco i Wasz przedszkolak będzie miał piękną pamiątkę!
P.S. Moża ubrać dziecko bardziej na luzie np. w ulubione kolorowe ubrania, z napisami lub bajkowymi postaciami, kolorowe skarpetki, itd. :) To Wy decydujecie, jaką chcecie mieć pamiątkę - pamiętajcie jednak, że im więcej dzieje się na ubraniach tym bardziej odwraca to uwagę od twarzy dziecka i jego emocji, które chcę pokazać na zdjęciach. Zdjęcia w ulubionych ubrankach robicie na pewno często telefonem ;)
O czym jeszcze warto pamiętać? Np. o tym: gumeczki, spineczki do włosów dobierzcie kolorystycznie do włosów lub stroju dziecka - tak by nie odwracały uwagi na zdjęciu, by wszystko do siebie pasowało.
Na sesji możecie mieć pasujące do ubioru buty , ale ważne, żeby miały czyste podeszwy - w studiu jest specjalna biała podłoga, którą łatwo zniszczyć.
Jeśli podczas tej sesji będziemy robić zdjęcia rodzinne, pamiętajcie, żeby ubrania rodziców i rodzeństwa dobrze razem wyglądały - poleam wtedy "białą górę" (bluzka, t-hirt, koszula, sukienka') i dół beżowy/brązowy lub jeansowy/granatowy lub czarny i gołe stopy. Fajnie sprawdzi się to podczas zdjęć na białej kostce lub zabaw z maluchem na podłodze :)
Co po sesji?
Odpowiedni strój jest bardzo ważny. Jeśli chcecie na swojej sesji uzyskać efekt taki, jaki widzicie na moich zdjęciach - starannie dobierzcie stroje. Chętnie Wam w tym pomogę. Na takiej sesji przedszkolaka sprawdzą się biały tshirt / koszulka polo (bez obrazków, bez napisów i grafik) oraz jeansy/spodnie dresowe (granatowe, czarne lub beżowe) spódniczka lub cała biała sukienka + leginsy i gołe stópki. Spodnie mogą być krótkie lub długie, j. Czyli "trochę elegancji a trochę na luzie" - wyjdzie jasno (właśnie dzięki tej białej bluzce), dziecięco i Wasz przedszkolak będzie miał piękną pamiątkę!
P.S. Moża ubrać dziecko bardziej na luzie np. w ulubione kolorowe ubrania, z napisami lub bajkowymi postaciami, kolorowe skarpetki, itd. :) To Wy decydujecie, jaką chcecie mieć pamiątkę - pamiętajcie jednak, że im więcej dzieje się na ubraniach tym bardziej odwraca to uwagę od twarzy dziecka i jego emocji, które chcę pokazać na zdjęciach. Zdjęcia w ulubionych ubrankach robicie na pewno często telefonem ;)
O czym jeszcze warto pamiętać? Np. o tym: gumeczki, spineczki do włosów dobierzcie kolorystycznie do włosów lub stroju dziecka - tak by nie odwracały uwagi na zdjęciu, by wszystko do siebie pasowało.
Na sesji możecie mieć pasujące do ubioru buty , ale ważne, żeby miały czyste podeszwy - w studiu jest specjalna biała podłoga, którą łatwo zniszczyć.
Jeśli podczas tej sesji będziemy robić zdjęcia rodzinne, pamiętajcie, żeby ubrania rodziców i rodzeństwa dobrze razem wyglądały - poleam wtedy "białą górę" (bluzka, t-hirt, koszula, sukienka') i dół beżowy/brązowy lub jeansowy/granatowy lub czarny i gołe stopy. Fajnie sprawdzi się to podczas zdjęć na białej kostce lub zabaw z maluchem na podłodze :)
Co po sesji?
Po sesji otrzymujecie link do galerii z najlepszymi zdjęciami z sesji - aby dokonać wyboru. To Wy wybieracie z nich te 5 zdjęć, które mam dla Was przygotować (retusz i autorska obróbka) i wywołać Jeśli spodoba się Wam więcej, możecie dokupić dodatkowe zdjęcie w cenie 50zł/zdjęcie (zdjęcie wywołane w formacie 15x21cm oraz w formacie cyfrowym). Pozostałych nieopłaconych zdjęć z sesji nie przekazuję w żadnej formie.
Co jeszcze możecie dokupić:
Z Waszych zdjęć (tylko z tych które wybierzecie w ramach pakietu lub dokupicie dodatkowo) możecie zamówić np. dodatkowe odbitki np. dla dziadków, do ramki, itd., album, albumik harmonijkę, tabliczkę ze zdjęciem, fotoobraz, plakat.. Jesteście zainteresowani? Zapytajcie o aktualną ofertę! :)
Co jeszcze możecie dokupić:
Z Waszych zdjęć (tylko z tych które wybierzecie w ramach pakietu lub dokupicie dodatkowo) możecie zamówić np. dodatkowe odbitki np. dla dziadków, do ramki, itd., album, albumik harmonijkę, tabliczkę ze zdjęciem, fotoobraz, plakat.. Jesteście zainteresowani? Zapytajcie o aktualną ofertę! :)