To właśnie tutaj powstają Wasze rodzinne pamiątki! 

Moje studio mieści się na obrzeżach Bytomia, w wieżowcu na 7 piętrze. Na osiedlowym parkingu znajdziecie miejsce parkingowe, bez konieczności uiszczania opłat :) Dzięki wygodnym windom bez problemu wjedziecie, nawet z wózkiem, aż pod drzwi studia.

Z dala od miejskiego zgiełku, w domowej atmosferze, z widokiem na panoramę Bytomia - tak właśnie może przebiegać Wasza sesja :)
Zapraszam!
Moje małe, białe studio przygotowane jest specjalnie pod sesje noworodkowe i rodzinne. To tutaj, podczas białych, naturalnych sesji powstają proste, jasne kadry - na których to wy jesteście najważniejsi. To Was staram się pokazać - wszystko inne jest po to, żeby mi w tym pomóc. Najczęściej pracuję przy świetle naturalnym, czasem korzystam ze światła błyskowego. Posiadam rekwizyty do sesji noworodkowych, roczkowych i dziecięcych - piękne i proste przedmioty, które nie odwracają uwagi od fotografowanych osób, ale pomagają im pozować i uatrakcyjniają kadry :) W mojej studyjnej garderobie znajdziecie ubranka dla najmniejszych modeli i nieco starszych dzieci,  stylizacje kobiece do sesji ciążowych i portretowych oraz awaryjne koszule i t-shirty dla panów ;)

Podczas sesji możecie zobaczyć fotoprodukty, jakie możemy stworzyć z Waszych zdjęć - albumy, albumiki, ramki, obrazy...  - zakochacie się w nich tak jak ja! :)
W moim studiu mogę wykonać również sesje portretowe, wizerunkowe i biznesowe na czarnym tle.
Pracuję wtedy ze światłem błyskowym.
Back to Top