Dostępne pakiety​​​​​​​
- 350zł / 5 zdjęć wywołanych w formacie 15x21cm oraz udostępnionych na serwerze w wersji cyfrowej,
- 590zł / 10 zdjęć wywołanych w formacie 15x21cm oraz udostępnionych na serwerze w wersji cyfrowej,
- 800z ł/ za 15 zdjęć wywołanych w formacie 15x21cm oraz udostępnionych na serwerze w wersji cyfrowej
,
Dopłata za plenerową sesję to 50zł + koszty dojazdu.
Wypożyczenie sukni na sesję plenerową 50zł / za suknię.
(w studiu można bezpłatnie korzystać z ubrań dostępnych w studyjnej garderobie :))
Do każdego pakietu można dokupić
dodatkowe ujęcia w cenie 50zł / sztukę.


Jak wygląda organizacyjnie sesja ciążowa?

O wielkości wykupionego pakietu decydują Państwo przed sesją i warunkiem rezerwacji terminu jest wpłacenie zadatku w wysokości 50zł na konto. Sesję ciążową najlepiej wykonać gdy brzuszek jest już ładnie widoczny i zaokrąglony, a przyszła mama jest jeszcze w pełni sił ;) Zapraszam więc w okolicach 7-8 miesiąca. 

W dniu sesji pozostałą kwotę opłacić można gotówką lub kartą:). Po sesji do 15 dni roboczych przesyłam Państwu link do wyselekcjonowanych i wstępnie przygotowanych najlepszych ujęć z sesji w formie miniatur ze znakiem wodnym (będzie to conajmniej 10 zdjęć więcej niż pakiet, jaki Państwo wybrali, ale najczęściej jest to dużo więcej zdjęć - wtedy możecie wybrać z nich zdjęcia, które mam dla Was ostatecznie przygotować (retusz i autorska obróbka) i wywołać. Jeśli spodoba się więcej zdjęć niż macie w wykupionym pakiecie - można dobrać dodatkowe ujęcia w cenie 50zł/sztukę :)) 
Gdy wybierzecie zdjęcia (i opłacicie ewentualne dokupione ujęcia) - ​​​​​​​do 30 dni roboczych, ostatecznie przygotuję zdjęcia (retusz i autorska obróbka) i oddam Wam w wersji cyfrowej (dostajecie link do pobrania zdjęć z serwera). Wtedy możecie domówić dodatkowe odbitki dla bliskich, fotoalbumy i fotoprodukty ze zdjęciami z Waszej sesji. Potwierdzone (i opłacone) zamówienie przesyłam do drukarni i realizowane jest wg aktualnych terminów obowiązujących w drukarni. Gdy zamówione produkty do mnie dotrą, spakuję je i będą gotowe do odbioru :) Wtedy umawiamy się tak jak Wam wygodnie - możecie odebrać wszystko osobiście lub zlecić mi wysyłkę :)
Sesja w plenerze? Pewnie!
A jaki jest Twój wymarzony plener?

Może Cię również zainteresować

Back to Top